Rüyada Eve Kertenkele Girdiğini Görmek

Rüyada eve kertenkele girdiğini görmek ömrünün kalan zamanında huzur ve mutluluk bulacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin günlerinin güzelleşeceğine, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret için de her gün şükredeceğine, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada eve kertenkele girdiğini görmek yardım istediği kişilerin destek vereceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, ticarete atılacağına, doğru bildiği hak yolundan ayrılmayacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, para sahibi olacağına, rakiplerin üzüntü duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, gözyaşlarının dineceğine, atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve kertenkele girdiğini görmek başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, önünün açılacağına, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, kendisine kötü bir süreç içinde iken maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin güvenlikli bir siteye taşınılacağına, doğruluğu bulacağına, hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments