Rüyada Eve Yağmur Girmesi

Rüyada eve yağmur girmesi işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine alamettir.

Rüya kitabına göre kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, hayırlı bir işe başlayacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına delalettir.

Rüyada eve yağmur girmesi hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, zenginlik sahibi olunacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin işlerini büyütüp geliştireceğine, imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine delalet eder.

Rüyada eve yağmur girmesi duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin kendine dikkat edeceğine ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, korkularının üzerine gideceğine, çok dikkat çekeceğine, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments