Rüyada Evlat Edinmek İstemek

Rüyada evlat edinmek istemek niyetlendiği işlere gireceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine tabir olunur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre işlerin toparlanacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, yeni dostlukların başlayacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada evlat edinmek istemek seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, kazancının artacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre baba evinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, çok doğu bir kişi olacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, rahatın ve konforun yerine geleceğine yorulur.

Rüyada evlat edinmek istemek işlerinin yolunda gideceğine, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, borçlarını bitireceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, istediği her şeye kavuşacağına, kendisine musallat olan musibetlerin bir biri ardına yok olup gideceğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, helal ekmek yeneceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan aras

Ruyada zengin bir adam beni evlatlik istedi ben de kabul etmedim

Emine DOĞAN

Bebeği alamadığım için çok ağladım ama onunla 1-2 saat vakit geçirdiğim için çok mutlu oluyorum. Esmer minicik bi kız bebekti çok huzurlu hissettirdi hala ağlamak istiyorum çok sevdiğim için. İnsan rüyasında gördüğü kız bebek için ağlar mı bu ne kadar normal