Rüyada Evlatlık Vermek

Rüyada evlatlık vermek canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, ömrünün çok uzun olacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, itibar göreceğine, ekmeğinin ve kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, sağlığının bozulmayacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına işarettir.

Rüyada çocuğunu başkasına evlatlık vermek sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, rızkının bir ömür boyu kesilmeyeceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, yeni gireceği bir ortamın yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, kazancının her geçen gün artacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, aile ve iş yaşamında herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada evladını evlatlık vermek itibar, makam ve söz sahibi olacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, aksiliklerin son bulacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin kısmetlerin günden güne artacağına, işlerin düzeleceğine, yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, problemlerin çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kardeşini evlatlık vermek gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, çok farklı bir kişi olacağına, bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, birçok iş teklifi alınacağına, kendisi için ayrı bir yeri olan birisinin sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, yeni mallara sahip olacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızını evlatlık vermek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oğlunu evlatlık vermek sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, yüzünün güleceğine, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, bazı ortak işlere gireceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, rahat bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments