Rüyada Evlenip Boşanmış Olmak

Rüyada evlenip boşanmış olmak yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, ticaret yaptığı sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine alamettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, günahtan temizlenmeye, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada evlenip boşanmış olmak dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, işlerini hafifleteceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, emeklerinin boşa gitmesinin önüne geçecek bazı atılımlar yapacağına, birçok engelin aşılacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına işaret eder.

Rüyada evlenip boşanmış olmak büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, kasasının gittikçe ağırlaşacağına, maddi olarak zor bir durumda olan bir aile büyüğü için elinde olan ne kadar para varsa harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments