Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek kötü bir durum karşısında gereken sabrı göstereceğine, yüksek makamlara geleceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, canının kıymetini bileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evlenmek isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, aksiliklerin baş göstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına ve sorunun çözümünün bulunacağına, amaçlarına ulaşacağına işarettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğine, kazancının hiç azalmayacağına, çok büyük ve akıllıca hareketler ile kötü bir durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evlenmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, alanında marka bir isim olacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
dms

Rüyamda pek gorusmedigim bir arkadaşımın suanki eşiyle evlendim onlar boşanmış ve ben onla evlendim ama sonra ben naptım niye evlendim ki arkadaşım öğrenirse diye endişe duyup birde nasıl bosanabilirim durumu nasıl düzeltebilirim diye dusunuyodum.

Emir

Selamunaleyküm. Rüyamda evleniyordum konvoy yapıp kızı evinden alıyordum ve kız güzel bir kızdı . Bu rüya neye delalet acaba ?

Amaya

Hayırlı sabahlar hocam ben rüyamda evimizde düğün yapıldığını gördüm ev kalabalıktı ayrıca yemek hazırlıyorlardı ama yemekleri hiç görmedim farklı bir odadaydım ve birden bir kız gelip beni tek eliyle boğazımdan tutup havaya kaldırdı ben onun yüzünü tekmeledim ve elinden kurtuldum ama saniyeler sonra o kız tekrar geldi ve aynısını tekrar yaptı ben yine o şekilde kurtuldum o kız cindi bu sefer biz herkes ile birlikte bir odadaydık çalgısız bir düğün yapıyorduk ve cinlerde vardı ben evleniyordum damat ta vardı yüzünü hatırlamıyorum tanımadığım biriydi damat gelin takılan takıları hiç beğenmedi dedi sonra ben koluma baktım ve sol kolumun yarısını kaplayan halat ipinden yapılmış uzun modelli örtü gibi bir bileklik gördüm yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

C

Merhaba rüyamda neredeyse 5 senelik erkek arkadaşımla nikah masasına oturduğumu gördüm. Üzerimde gelinlik vardı ve imzalarımızı atarken gözlerim doluyordu ve bu gerçekten bu kadar güzel bir his miymiş diyordum. Ailelerimiz ve arkadaşlarımız çok mutluydu herkesin gözlerinin içi gülüyordu. Sonrasında şu an ailemle yaşadığım evimde odamdaki yatağımı düzelttiğimi gördüm. Yatağım çok bozulmuştu ve normalde yatağımı toplamaya üşenirken rüyamda sabırla topladım.

Anonim

İyi akşamlar gündüz niyetine olsun rüyamda evlendigimi gördüm oynuyordum evleneceğim kişiyle ama evlendigim kişi tanıdık ve normalde evli olan biri anlamı nedir acaba