Rüyada Evliyanın Canlanması

Rüyada evliyanın canlanması kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, saygın ve ünlü biri olacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna alamettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, hayallerini süsleyen bir kişi ile evleneceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, anne duasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada evliyanın canlanması uğradığı zararları bu zarara neden olan kişilerden karşılayacağına, rahata kavuşacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin itibar edineceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bazı kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada evliyanın canlanması aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, hayatın hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, huzursuzlukların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments