Rüyada Eylem Görmek

Rüyada eylem görmek ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, hoşluklarla karşılaşacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı görenin artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada bombalı eylem görmek hayatının bir anda cennete döneceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kötü günlerinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, ün sahibi olacağına, talihin yüze güleceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, kazanılan paranın daha da arttırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kalabalık eylem görmek mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine inanılmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin iyi bir patron olacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine delalet eder.

Rüyada silahlı eylem görmek bolluğa ve berekete kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, yeni bir işe girileceğine, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine yorulur.

Tabirciye göre rüyayı görenin maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, yakın akrabaları ile aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine tabir olunur.

Rüyada terör eylemi görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, çok güzel günler geçireceğine, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, gayrimenkul işine girileceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına alamettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, sevdiği kişilere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments