Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek hayırlı bir eşe, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine, manevi anlamda huzur içinde olacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına, ailesi ve iş yaptığı kişiler ile iyi geçineceğine, yeni bir birlikteliğin can bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çingene falcı görmek dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, dertlerinin biteceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin her işi ile daha çok ses getireceğine, bir dostunun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, uzun bir hayat yaşayacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cinli falcı görmek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, işlerinin açılacağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, rakiplerini alt edeceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine işaret eder.

Rüyada el falcısı görmek yaşanan eksikliklerin giderileceğine, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine alamettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına işarettir.

Rüyada erkek falcı görmek maddi olanakların artacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, gamsız bir hayat süreceğine, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, iyi bir patron olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evde falcı görmek çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, gözünü en yukarılara dikeceğine, sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, atılıma geçeceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kadın falcı görmek kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, bazı çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin insanların takdirine mazhar olacağına, önünün açık olacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kör falcı görmek sermayesini riske etmeyeceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar ele geçirileceğine, borcunu ödeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre ağız tadı ile yaşanacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine işaret eder.

Rüyada mavi gözlü falcı görmek sağlığının iyileşeceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, takdir görecek pek çok iş yapacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, insanlar tarafından sevileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre çok güzel günler görüleceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık falcı görmek mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, hayatından razı geleceğine, sevdiği insanların olacağına, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı falcı görmek iyi bir zanaatkar olunacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, bekar bir erkek ise hanımının güzel ahlaklı olacağına, evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, para konusunda şansının açılacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz

Eski sevgilimin bana aldığı hediyeleri ona göndermiştim,rüyamda bir falcı elinde o hediyelerle bizim eve geldi erkek bir falciydi, bu ne diyorum sevgilin getirmemi istedi dedi bende neden dedim, önünü kapadı’ diye bir cevap verdi falcı bana,nasıl yani dedim barışmak istiyor daha fazla uzasin istemedi ve hediyeleri tekrar sana gönderdi dedi. yorumlar mısınız teşekkür ederim ?

Zehra

Rüyamda hoşlandığım kişinin adını bir falcı bana evlencegim kişi olarak söylüyordu birde dini bir kişi vardi oda aynı şekilde o ismi söylüyordu ama o falciya güvenme diyordu birde o evlencegim kiisnin hangi yaşta öleceğini söylediler bu ne anlama gelir