Rüyada Fayans Kırıldığını Görmek

Rüyada fayans kırıldığını görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, yeni yerler göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, saygın biri haline geleceğine, kendi işini kuracağına alamet eder.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin önemli kararlar alacağına, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı bulacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına delalettir.

Rüyada fayans kırıldığını görmek yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, insanlar tarafından sevileceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, yeniden doğmuş gibi olacağına, iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada fayans kırıldığını görmek muradının olacağına, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, sıkıntıdan kurtulacağına, ana baba sözü dinlemeye işaret ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, hayaline kavuşacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülten Özdemir

Rüyamda tuvate giriyorum yer seramiginin büyükçe bir bölümü simsiyah olmuş ne olduğunu anlamak da zorlanıyorum.Acaba yandı mı yoksa kimyasal bir sıvı mi döküldü diye düşünüyorum.Elimle yokluyorum bir yerinde seramik yok elime kum geliyor.Ruyami yorumunu merak ediyorum, lütfen yorumlarmisiniz

eeeeeeeeeee

Ruyada banyo fayanslari birden ikiye ayrilip kiriliyor

Azra

Rüyamda kendi evimin mutfağındaymışım birden mutfağı temiz su basıyor. Su o kadar çoğalıyor ki sonunda mutfak fayansları çok kabarıp çatlıyor ama bende ev halkı da çok rahatız. Suyun çok olmasına rağmen Evden kimse görmüyor. Ben saklamaya çalışıyorum ama tedirgin değilim Güzelce Yenilememiz için bir fırsat oldu düşüncesindeyim.