Rüyada Fesleğen Yediğini Görmek

Rüyada fesleğen yediğini görmek kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden akıl danışılan kimse olacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, bir kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada fesleğen yediğini görmek rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, zorluklarını aşacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin insanlar tarafından takdir edileceğine, ele geçen kazancın çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, herkes tarafından bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, rahata erileceğine, işlerin bir şekilde düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada fesleğen yediğini görmek belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, geleceğinin parlak olacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına, kazancının artacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments