Rüyada Fidan Taşımak

Rüyada fidan taşımak uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin başarısından ötürü tebrik edileceğine, çevrenizden takdir görmeye, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, gitmediği yerlere gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada fidan taşımak alınan borçların günü gününe ödeneceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, kırılan kalbin onarılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine alamettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, rahat bir hayat süreceğine, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına alamettir.

Rüyada fidan taşımak iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borçlarından kurtulacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, evlat sahibi olacağına yorumlanır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments