Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada fırtına görmek yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine, kendisine ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, hep dua edeceğine, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, kasasının ağırlaşacağına yorumlanır.

Rüya açıklamasına göre karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, talihin yüze güleceğine, yakınındaki kişilerin kazandığı başarıları alkışlayacağına, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ateş fırtınası görmek sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada böcek fırtınası görmek yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada buz fırtınası görmek arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine alamet eder.

Rüyada çamur fırtınası görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde geleceğine akıllıca yatırımlar yapacağına yorulur.

Rüyada çok büyük fırtına görmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, kazancının garanti ve sabit olacağına, kişinin kendini daha güvenli ve huzurlu hissedeceği güzel bir mekana göç edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çöl fırtınası görmek bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, canla başla çalışacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, umutlarının yarım kalmayacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına işaret eder.

Rüyada dalga fırtına görmek kendi işini kuracağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada deniz fırtına görmek rızkının da çoğalacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına delalettir.

Rüyada deniz kenarında fırtına görmek çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, rızkın ve kısmetin artacağına yorumlanır.

Rüyada denizin ortasında fırtına görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada deprem fırtına görmek sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, bir işe soyunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dışarıda fırtına görmek yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Rüyada dolu fırtına görmek alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, alınan güzel haberler ile sevinileceğine, huzurlu olacağına, çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada evde fırtına görmek işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, bolluk ve bereket elde edeceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine, hayır göreceğine, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada evin dışında fırtına görmek kendisine inanmayanları utandıracağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kısmet alacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin içinde fırtına görmek maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, yaşadığı sıkıntıları unutacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına inanılır.

Rüyada gemi fırtına görmek yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, yapacağı her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına yorumlanır.

Rüyada gökyüzünde fırtına görmek evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Rüyada havayı fırtınalı görmek huzurunu kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, başarılı çalışmaları sayesinde bir çok kişiyi ekmek sahibi yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kara bulut fırtına görmek kırgınlıkların sona ereceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada karanlık fırtına görmek olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, işveren koltuğunda oturacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kasırga fırtına görmek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, her anlamda güçleneceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak büyük adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı fırtına görmek rahmete vesile olacak gelişmelere, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, borcunu ödeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kül fırtınası görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, iyi şartlara kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kumlu fırtına görmek zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine işarettir.

Rüyada kuvvetli fırtına görmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada lodos fırtına görmek kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, şansının hep açık olacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta fırtına görmek yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, hastalıkların sona ereceğine, kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatını yeni baştan düzenleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada okyanusta fırtına görmek dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, daha farklı işlerle uğraşılmaya başlanacağına, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine alamettir.

Rüyada pencereden fırtına görmek temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, işlerin rast gideceğine, bekar ise evleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada saman fırtınası görmek çok rahat bir döneme girileceğine, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sert fırtına görmek zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, işlerinin hemen hallolacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük kazanım ve sevinç yaşanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah fırtına görmek kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, ticaretinin hızlanacağına, büyük paralar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada soğuk fırtına görmek kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, kazancının bol olacağına işarettir.

Rüyada su fırtınası görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, zafer elde edileceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tarlada fırtına görmek hayatından memnun olacağına, kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada taş fırtınası görmek işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada teknede fırtına görmek sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına alamet eder.

Rüyada toz duman fırtına görmek yaşanacak güzel bir gelişmenin hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, yükünün hafifleyeceğine, daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tufan fırtına görmek hayatındaki kimselerin rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, borçların kapanacağına, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını daima muhafaza edeceğine yorulur.

Rüyada uzakta fırtına görmek endişelerinin son bulacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yaklaşan fırtına görmek şansının her zaman kendinden yana gideceğine, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, borçlarını ödeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gamza

Bir yere gitmeye hzırlnıyorduk ailecek, tatil gibi ama deprem olacağı haberini aldık. Ben depremin vuracağı yerlere bakıyordum marmara hattı gözüküyordu. Kapıyı açtım yere kadar bulut vardı şaşırdım korktum ama güzel gözüküyordu dışarı çıktım resmini çekmek istedim kayboldu. Bir felaket olacaktı öyle bir hava ve his vardı.Bir anda fırtına başladı ama aşırı şiddetli uçmaya başladık eve girmeye çalıştık zar zor girdik. Evde de bir ünlüyü ağırldım.

Sema Gnl

Merhaba rüyamda gece deniz kenarında bir yerdeyiz limanda birçok tekne var. Bir anda fırtına çıkıyor ve tekneler savruluyor. Bir teknenin halatı kopuyor ve sürüklenmeye başlıyor ben ve eşim yanımızda başkalarıda vardı sanırım tekneyi kurtarıyoruz anlamı nedir rica etsem yorumlayabilir misiniz

Sema Gnl

Çok teşekkür ederim ☺️

Sema Gnl

Teşekkür ederim ☺️

Selen

Rüyamda kapıda oturuyorum ve şiddetli bir rüzgar başlıyor arabalar uçuyor o fırtınada bir araba bana doğru uçup tam önümde durdu bende içeri girdin

Ahmet

Merhabalar hocam rüyamda bi arkadaşımla göl kenari gibi bir yerde yürüyorduk sonra bizi uyarıyorlardı göl kenarını boşaltın diye herkes gidip bir ağaca tutunuyordu rüzgar sonradan sert bir şekilde esiyordu ve duruldu tabiri nedir hocam iyi günler dilerim

Ahmet

Teşekkür ederim hocam iyi günler

Özkan hüseyin özkan

Rüyamda çok kuvvetli rüzgar esiyordu ruzgar mi desem fırtınamı desem yafa kasırga mo desem bilemedim bulunduğum yer tarla bahçe gibi yer idi çıkan sert rüzgar her şeyi alıp uçurup gidiyordu yanimda ablam ve yeğenlerim vardı biz sıkı tutunup uçmadık çıkan fırtınadan sonra kulübe prefabrik bir ev gibi yerden iki üç parca böyle bir malzeme gibi bir şey aldık eniştem al demiş biz de fazla almayalım haram kul halklı diye diyip iki üç parca olan malzeme yi prefabrik olan bizim yapı için kullanmak için aldık ve rüyadan uyandım teheccüt namazi vakti idi kıldık namazımızı ….