Rüyada Futbolcu Olduğunu Görmek

Rüyada futbolcu olduğunu görmek daha iyi bir eve çıkılacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, şansının açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşını futbolcu olarak görmek zevki sefa içinde olacağına, rahatının yerine geleceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, rakipleri ile daha kolay rekabet eder olacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının düzene gireceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada babanın futbolcu olduğunu görmek anne baba hayır dualarının alınacağına, ailesine çok bağlı olacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine alamettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin işlerinin büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, kazanç kapılarının açılacağına yorumlanır.

Rüyada oğlunun futbolcu olduğunu görmek üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, yüksek mertebeye geleceğine, işlerin toparlanacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, büyük başarılar kazanılacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada profesyonel futbolcu olduğunu görmek kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, kendisine ev alacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, saygınlık elde edeceğine, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada ünlü futbolcu olduğunu görmek ev sahibi olacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, rızkının genişleyeceğine, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, disiplinli çalışması sayesinde zamandan kar edeceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments