Rüyada Gece Kaybolduğunu Görmek

Rüyada gece kaybolduğunu görmek işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, istediği kariyere sahip olmayı başaracağına, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre zor günlerin biteceğine, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada gece kaybolduğunu görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gece kaybolduğunu görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre aile hayatında huzurun olmasının çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, gittiği yerde aradığı huzuru bulacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, rahat edilecek bir döneme gireceğine, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments