Rüyada Gece Mavi Işık Görmek

Rüyada gece mavi ışık görmek yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, vereceği önemli bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına yorumlanır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gece mavi ışık görmek yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine delalettir.

Ulemaya göre zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine delalet etmektedir.

Rüyada gece mavi ışık görmek maddi olanakların artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, atılan adımların başarıya çıkacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin hedeflerini tutturmayı başaracağına, işinde söz sahibi olacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments