Rüyada Gecekondu Ev Görmek

Rüyada gecekondu ev görmek elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, yeni malların alınacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, büyük başarılar kazanacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, yüzünün güleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine alamet eder.

Rüyada gecekondu ev görmek hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada eski gecekondu ev görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin şan şöhret kazanacağına, özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
okan

ruyamda babamın halasının evındeyım ev gecekondu evın bölumlerı hep ayri ayrı sankı bır bayram gunu gibi annem evı temizleyim diyor gelen olacak banada git uyu dinlen diyor yatak yol ustunde evın ıcın gibi evın bıraz yukarsında yesıllık bır alan iki domuz benle anneme dogru gelıyor köpekler de var büyük olanı kacıyor eve gerı gelıyoruz bakıyom baba tarafı akrabalarım hepsı ordabır mezardan hakkında konusuyorlar sonra eve davulcu zurnacı gelıyor onlarda akrabam rahmetlı babaannem oturuyor