Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek istediği arabaya bineceğine, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, hikmete kavuşacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi ve ailesinin rahatı için harcayacağına, yaşamının tazeleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada açılmış şemsiye görmek çok daha rahat bir hayat süreceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın şemsiye görmek son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların biteceğine, işinde ilerleyeceğine, zenginliğe sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bahçe şemsiyesi görmek kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, kazancının azalmayacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, başarı ve zafer kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada balkon şemsiyesi görmek her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada baston şemsiye görmek dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birden fazla şemsiye görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada bordo şemsiye görmek mutluluk verici haberlerin alınacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, edilen duaların kabul olacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada bozuk şemsiye görmek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına alamet eder.

Rüyada büyük sarı şemsiye görmek sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, hiç riske girmeyeceğine, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiçekli şemsiye görmek gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, insanlara iyilik yapmaya, sevdiği kişilere yardım edeceğine, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların fayda getireceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda şemsiye görmek rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok şemsiye görmek işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, ağız tadına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada delik şemsiye görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, iyi şeyleri görme ve alma şansına sahip olacağına, kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bazı sorunlardan kurtulacağına, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, kazançlı bir işe girileceğine, insanlar tarafından sevileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada deniz şemsiyesi görmek girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine alamet eder.

Rüyada erkek şemsiyesi görmek yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, pişman olup, tövbe edeceğine, şansının her zaman yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski şemsiye görmek inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, kafasının rahat edeceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evde şemsiye görmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, ele geçen parada artış olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yüzünün hep güleceğine, bazı önemsiz konuların kısa sürede kendiliğinden yok olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gri şemsiye görmek gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, para konusunda şansının açılacağına, yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine inanılır.

Rüyada güneş şemsiyesi görmek itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, kendisine başarı ve hayır getirecek hadiselere rivayet eder.

Rüyada güzel şemsiye görmek hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada iki şemsiye görmek işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine tabir olunur.

Rüyada ıslak şemsiye görmek yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına delalet eder.

Rüyada kahverengi şemsiye görmek sağlık sorunlarının biteceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kara şemsiye görmek şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına işaret eder.

Rüyada kirli şemsiye görmek uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük şemsiye görmek hayatının bir düzene gireceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine alamettir.

Rüyada lacivert şemsiye görmek sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı aşinalık edineceğine, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor şemsiye görmek aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, sevgi göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pazar şemsiyesi görmek başarılar kazanacağına, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, maddi durumunu düzeltmiş olmanın kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada plaj şemsiye görmek kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, rahatının yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada rengarenk şemsiye görmek sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, birlikte olduğu kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına, zenginliğe, uğranılan zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada sapsız şemsiye görmek başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, muradına ereceğine, hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine işarettir.

Rüyada şeffaf şemsiye görmek kötü düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, hayatını yoluna sokacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada süslü şemsiye görmek kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, kısmetlerin ve işlerin açılacağına yorulur.

Rüyada ters dönmüş şemsiye görmek sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, çalışmalarının takdir edileceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, hastalığının düzeleceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ters şemsiye görmek kavgaların biteceğine, küslerin barışacağına, kısmetinin açılacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına işarettir.

Rüyada turuncu şemsiye görmek aile içinde her şeyin yolunda olacağına, geleceğinin çok parlak olacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, parasının ve canın güvende olacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada tuvalette şemsiye görmek önemli bir kişi haline geleceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada uçan şemsiye görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, asık yüzlerin güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun şemsiye görmek çalışılan firmanın atağa geçeceğine, hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda kendini çok mutlu hissedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına tabir olunur.

Rüyada yağmur şemsiye görmek ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yanan şemsiye görmek dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, ferahlığa çıkılacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına işarettir.

Rüyada yeni şemsiye görmek stresini atacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yerde şemsiye görmek rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, yakın bir tanıdıkla olan geçmişteki tatsız konuların unutulacağına işarettir.

Rüyada yırtık şemsiye görmek yaşamının her geçen gün iyiye doğru gideceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kardesim

Ruyamda benim apartmanimin araba park yerlerindeyiz.Kalabalik kadinlar var hava cok gunesli sicak.Semsiyemiz varmis ve ben ananeme (vefat etti 1,5 yil once)vericem semsiyeyi rahat etsin acsin gunesten korunsun.kizkardesim birden baska bir teyzeye veriyor semsiyeyi.kendi ananemize versene dedim.Kadindan aldim ananeme goturucem ama kalabaliktan gecemedim ananemin oldugu tarafa .Ayni kadin geri ver bari bana dedi verdim artik.