Rüyada Gelen Misafirin Elini Öpmek

Rüyada gelen misafirin elini öpmek ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, ferahlığa çıkılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, özlem gidereceğine yorulmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, yaşamının bir disipline oturacağına, ferahlığa çıkılacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gelen misafirin elini öpmek maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, gururlu bir hayat süreceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına tabir olunur.

Rüyada eve gelen misafirin elini öpmek rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, can sıkıntısının geçeceğine alamettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine, alkış alacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments