Rüyada Gelinlik Alınması

Rüyada gelinlik alınması ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, başının önüne eğilmesine neden olacak bir hadise yaşanacağına, konferans ve seminerlere katılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlik alınması sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, başarılarının katlanacağına, bir tanıdığını borçtan kurtaracağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, yeni iş kollarına adım atılacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada gelinlik alınması beklentilerin gerçekleşeceğine, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, günlerinin güzelleşeceğine, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, hep başarılı işler yapacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, hayatında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, adından çokça söz ettireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments