Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, kurulu bir düzeni olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, kafasının rahatlayacağına, bol kazanç elde edileceğine, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına delalettir.

Rüyada acele gelinlik giymek sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına güvendiği bir projeye katılacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada adetliyken gelinlik giymek hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, koltuğunun yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağır gelinlik giymek kendisi için isabetli kararlar alacağına, uzaktaki sevdikleri ile hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine inanılır.

Rüyada ağlayarak gelinlik giymek işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, rahatlığa ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın gelinlik giymek bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, rüya sahibinin anne başının her zaman başında olmasının ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşınla beraber gelinlik giymek endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, kazançların artacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına yorulur.

Rüyada ayakkabısız gelinlik giymek kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, istediği gibi hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada babaannenin gelinlik giymesi az da olsa feraha çıkılacağına, çok sevileceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başkasının gelinliği giymek işinde en iyisi olacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye başlayacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının yerine gelinlik giymek Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başörtülü gelinlik giymek aile hayatının sorunsuz olacağına, rakiplerini köşeye sıkıştıracağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına delalettir.

Rüyada bayramda gelinlik giymek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra meyvelerini toplayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bekar gelinlik giymek yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, başarıya ulaşacağına, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine alamet eder.

Rüyada bembeyaz gelinlik giymek aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine alamettir.

Rüyada beyaz elbise gelinlik giymek her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, güzel bir ilişkiye başlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz incili gelinlik giymek helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına inanılır.

Rüyada beyaz kabarık gelinlik giymek hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada birden fazla gelinlik giymek problemlerinin çözüleceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bol gelinlik giymek maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına yorulur.

Rüyada boncuklu gelinlik giymek atacağı adımların kazanç ve kar getireceğine, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bordo gelinlik giymek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, iş yeri sahibi olacağına, aile hayatında çok büyük bir sevinç yaşanacağına işarettir.

Rüyada büyük beden gelinlik giymek istediği hayatı yaşayabilmesi için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine işarettir.

Rüyada büyük gelinlik giymek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada camide gelinlik giymek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına tabir olunur.

Rüyada cenazede gelinlik giymek yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine işarettir.

Rüyada damatsız gelinlik giymek sıkıntılarının sona ereceğine, para biriktirebileceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada dantel gelinlik giymek hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, işinde büyük zaferler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada dantelli gelinlik giymek kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlara karşı göğüs gerilip o kişiyi doğru yola çekeceğine, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, acıların ve gözyaşının dineceğine delalet etmektedir.

Rüyada dar gelinlik giymek her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine rivayet eder.

Rüyada desenli gelinlik giymek çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına yorulur.

Rüyada doğum gününde gelinlik giymek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada dulun gelinlik giymesi hak yoluna döneceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanın gelinlik giymesi hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eflatun gelinlik giymek para sahibi olacağına, yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, çok para kazanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eksik gelinlik giymek yaşamının bundan sonraki kısmının huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, her türlü kötülükten uzak durulacağına delalet etmektedir.

Rüyada elbise üstüne gelinlik giymek mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, hayatının kurtulacağına, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine delalettir.

Rüyada eltinin gelinlik giymesi hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, yarınların çok iyi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada emanet gelinlik giymek ailesini gururlandıracağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eşine gelinlik giydirmek rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde gelinlik giymek kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, maddi ve manevi zararların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada evli gelinlik giymek yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, sevdikleri ile beraberce hoş muhabbet vakit geçirip güleceğine, doğru karar veremeyeceğine inanılır.

Rüyada evli kimsenin gelinlik giymesi işlerinin düzeleceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine inanılır.

Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına tabir olunur.

Rüyada gelinin gelinlik giymesi zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada geniş gelinlik giymek dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, zorlukların kolayca aşılacağına tabir olunur.

Rüyada görümcenin gelinlik giymesi bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gösterişli gelinlik giymek yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine delalettir.

Rüyada gri gelinlik giymek çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine alamettir.

Rüyada halanın gelinlik giymesi zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına yorulur.

Rüyada hamile gelinlik giymek maneviyata yöneleceğine, uzun süredir beklediği olumlu gelişmeler sayesinde huzura kavuşacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastanede gelinlik giymek çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, bir yakınının kederine ortak olunacağına inanılır.

Rüyada hastanın gelinlik giymesi içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hayalindeki gelinliği giymek zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına tabir olunur.

Rüyada hint gelinliği giymek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, rızkının genişleyeceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına tabir olunur.

Rüyada iki gelinlik giymek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada iki kere gelinlik giymek sorunlarının çözüleceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki parça gelinlik giymek eline büyük paralar geçeceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, yaşama olan inancına kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki tane gelinlik giymek ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, büyük ve güzel işler yapacağına, nimetten ve paradan yana bolluk yaşayacağına yorulur.

Rüyada ikinci el gelinlik giymek hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, çok saygın bir kişi olacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına işarettir.

Rüyada ikinciye gelinlik giymek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada ışıltılı gelinlik giymek başarılarının daim olacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada ıslak gelinlik giymek beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada isteksiz gelinlik giymek kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, bereketin ve verimin hâkim olacağına, şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada istemeden gelinlik giymek günden güne daha artan başarılar kazanacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına yorumlanır.

Rüyada kar yağarken gelinlik giymek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada karısının gelinlik giymesi itibar göreceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına tabir olunur.

Rüyada kayınvalidenin gelinlik giymesi yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada kına gecesinde gelinlik giymek söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kiralık gelinlik giymek kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, güç ve kudret kazanacağına delalettir.

Rüyada kirli gelinlik giymek insanlara iyilik yapmaya, yeni mülkler satın alacağına, yakın tanıdıklarla birlikte çeşitli işlere girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmız gelinlik giymek kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı kurdeleli gelinlik giymek Allah’ın lütuflarına ereceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada kısa etekli gelinlik giymek sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada kocamın gelinlik giymesi harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına delalettir.

Rüyada krem gelinlik giymek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, gireceği bir sınavın yada başlanacak bir projenin sorunsuz geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada küçük gelinlik giymek eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada kullanılmış gelinlik giymek sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada kuzeninin gelinliğini giymek çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine delalettir.

Rüyada lacivert gelinlik giymek işlerinin de kolaylaşacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, malının ve gelirinin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada lekeli gelinlik giymek yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine yorulur.

Rüyada mezuniyette gelinlik giymek aile hayatının sorunsuz olacağına, en pahalı evlerde oturacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada mor gelinlik giymek kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mutsuz gelinlik giymek hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada nikah tazelemek gelinlik giymek saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, hayır göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada nişan gelinliği giymek düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, sevinçli bir haber alınacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlanmak gelinlik giymek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına inanılmaktadır.

Rüyada ödünç gelinlik giymek aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada okulda gelinlik giymek dünyasının iyileşmesine, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüye gelinlik giydirmek sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına işarettir.

Rüyada öylesine gelinlik giymek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine, ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pahalı gelinlik giymek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine delalettir.

Rüyada papatyalı gelinlik giymek yeni iş kollarına girileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, neşe içinde olacağına yorulur.

Rüyada parlak gelinlik giymek yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, helal rızık elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pırıltılı gelinlik giymek daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada saten gelinlik giymek nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada simli gelinlik giymek hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ileride herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada sökük gelinlik giymek üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sürekli gelinlik giymek iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, sağlığına geri kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada taçlı gelinlik giymek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın kendisinden ve ailesinden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada taçsız gelinlik giymek sıkıntılarının son bulacağına ve hayatında sahip olmak istediklerine bir bir ulaşacağına, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına inanılır.

Rüyada tek başına gelinlik giymek akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz gelinlik giymek makamının yükseleceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine inanılır.

Rüyada ters gelinlik giymek çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada toplu gelinlik giymek ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, daha iyi yerlere gelineceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada torununun gelinlik giymesi yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve bu sayede çevresindekilerle olan ilişkilerinin günden güne daha iyi seviyelere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada transparan gelinlik giymek kazancın artacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine tabir olunur.

Rüyada turkuaz gelinlik giymek kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, zor günlerin geride kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada turuncu gelinlik giymek endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına, kendisini korumaya alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalette gelinlik giymek maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yağmurlu havada gelinlik giymek malının ve parasının artacağına, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada yanlış gelinlik giymek tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada yarım gelinlik giymek yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, maddi sıkıntısı olmayacağına, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada yavruağzı gelinlik giymek ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada yeğeninin gelinlik giymesi kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, başarılarının devamının geleceğine, yapılan hataların düzeltileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yengenin gelinlik giymesi hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni gelinlik giymek sıkıntılarını çözeceğine, çok güzel günler geçirileceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yöresel gelinlik giymek rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına yorumlanır.

Rüyada zorla gelinlik giymek planlarının işe yarayacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kendisini yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
37 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aytac

Rüyamda beyaz bir gelinlik giyinmiştim acelem vardı Aynada kendime bakdım gelinlikle gördüm kendimi aynada ve saçımın , makyajımın hazır olmadığını gördüm . Aceleyle kırmızı oje surerken bir iki damla gelinliyime damladı sonra uyandım . Normelde bekarım.

Yağmur

Evimizin salonunda gelinlikle oturuyorum.Eve gelip giden kadınlar oluyor.Ailem umursamaz davranıyor.Hayriye Öğretmen anahtar,kimlik,ulaşım kartını bizde unutuyor. Gelinlikle evden çıkıyorum. Evin önünden yeni numaralı otobüsler geçmeye başlamış.Otobüsün peşinden koşuyorum.

Aycan

Merhabalar rüya da acele gelin oluyor ve gelinlik giyiyorum bedeni büyük, tesettürlü gelinliği çıkarıyoruz ben açık olduğum için bir de bakıyorum mor göz farı, gözlerime bakıyorum siyah ve göz bebeklerim büyük, ben şaşkınım annem şaşkın ve üzülmüş.

Aycan

Teşekkür ederim

Fatma E.

Merhabalar rüyada benim dügünmüs damat o görüştügüm. kisi ama goremedim gelinlik giymisim masanin bir kenarinda oturuyorum gelinligi az kaldirıyorum kenarindan altımda kırmızı şort.anlamını rica edebilirmiyim tesk ederim saygılar

Gamze

Merhaba, rüyamda aynadan kendime bakiyordum üstümde bembeyaz saten kumaştan çok güzel bir gelinlik vardı. Yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Şerife

Rüyamda gelinlik giymişim çok zayıf ve güzel görünüyorum ama eşim yanımda yok
Resim çekiliyorum

Aydan

Merhaba, ben rüyamda bir davette gibi bir yerdeydim ve üstümdeki beyaz uzun omuzlarında çiçek kaplamalı bir elbise vardı ve ben diyorum “bildiğin gelinlik giymişim ben” ve buna anlam veremiyordum. Bu ne demek ?

Aydan

Teşekkür ederim