Rüyada Gelinlikle Oynadığını Görmek

Rüyada gelinlikle oynadığını görmek aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hastalıkların kalıcı olmayacağına, zorlukların biteceğine, beklenen iyi günlerin geleceğine, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin ticaretten yana hak ettiğini alacağına, özel hayatında mutlu olacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelinlikle oynadığını görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar içine girileceğine, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına işaret etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasını gelinlikle oynarken görmek borçlarının kapanacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, çok doğru bir yol tutulacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin sıkıntılarının zamanla geçeceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, hayatının aşkını bulacağına, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments