Rüyada Gidenin Arkasından Ağlamak

Rüyada gidenin arkasından ağlamak hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, gururlandıracak işler yapacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin evlilik için gün sayılacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, insanlara yol göstereceğine, maddi fırsatları kaçırmayacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada askere gidenin arkasından ağlamak kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, iyiliklerin çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine alamettir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, iyi kazanç getirecek bir işte ortaklığa girileceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hacca gidenin arkasından ağlamak yeni bir şehre ya da eve yerleşileceğine, mallarını ve makamını garantileyeceğine, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments