Rüyada Gökten Misket Yağması

Rüyada gökten misket yağması büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, bol hayır duaları alınacağına, eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, başarıya ulaşacağına, malının ve parasının büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada gökten misket yağması kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına, spor yapmaya başlanılacağına, huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, huzurlu olunacağına, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gökten misket yağması parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, sevineceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, maddi ve manevi olarak epey olumlu gelişme yaşanacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments