Rüyada Göl Üzerinde Köprüden Geçmek

Rüyada göl üzerinde köprüden geçmek uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, hayatının zaferlerle dolacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin istediği her şeyi kolayca alabileceğine, ailesine kol kanat gereceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada göl üzerinde köprüden geçmek aile bireylerinin çok sevineceği kazanımlar elde edeceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, maddi gücünün daimi olacağına yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, aile hayatının hayır getireceğine, işlerinin hafifleyeceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına rivayet eder.

Rüyada göl üzerinde köprüden geçmek şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, kendini her konuda geliştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, hastalıklarının düzeleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Kurumuş bir gölün tekrar sularla dolduğunu ve tam ortasında bir köprü yapıldığını o köprünün üstünden birkaç tanındığımla gezdiğimi aniden dağların ıslandığını görüyorum panikle tanıdıklarımızı alıp kaçmaya çalışıyoruz ve yanımızda tanımadığınız küçük bir erkek çocukta var, eve geldiğimizde evin eşiğinin biraz su bastığını ve anamın temizlediğini gördüm, uyandığımda biraz korkmuştum…