Rüyada Gömlek Aramak

Rüyada gömlek aramak sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, yakınındaki evli bir çiftin üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, dua alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz gömlek aramak ferahlığa çıkılacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, gelirinin çoğalacağına, özlemlerini bitireceğine, küçük bir atışma yaptığı bir arkadaşıyla özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada pembe gömlek aramak şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments