Rüyada Görevden Alınmak

Rüyada görevden alınmak kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, fayda bulacağına, işlerinin artacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, rızkının artacağına, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına inanılır.

Rüya açıklamasına göre tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına yorumlanır.

Rüyada cumhurbaşkanının görevden alınması kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine yorumlanır.

Rüyada müdürün görevden alınması hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, kısmetinizin açılacağına, çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Goncagül

Rüyamda rektörümüz tarafından bana hiç haber verilmeden yerime başka bir kadının müdür olarak atandığını gördüm. Bu kişi yaş olarak benden yaşlı kıdem olarak düşük ve tecrübesizdi.

Gongagül

Yorumunuz için teşekkür ederim.