Rüyada Göz Rengi Değiştirmek

Rüyada göz rengi değiştirmek kısmetin ve şansın açılacağına, hayırlı kapılara ulaşacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, rakiplerine karşı başarı kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük mutluluklar yaşayacağına, başarılarının daim olacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, yaraların merheminin bulunulacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada annenin göz rengi değişmesi yoksulluktan sonra zengin olmaya, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının göz renginin değişmesi daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, hiçbir ihtiyacının kalmayacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının göz renginin değişmesi sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi varlığının çoğalacağına, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete tabir olunur.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin verilen emeklerin karşılığını bulacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, engellerin ortadan kalkacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün göz renginin değişmesi yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat sahibi olacağına delalettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına delalettir.

Rüyada tek göz renginin değişmesi başarılı çalışmalara ortak olunacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına alamet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin yüzünü güldürecek ve kısmetlerini arttıracak adımlar atacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların hayır dualarının alınacağına, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Göz Rengi Değiştirmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Selamunaleyküm Gündüz Niyetine;Hayırlı sabahlar; ruyamda yakın arkadaşımın gözünün renginin birinin turkuaz yeşili ile mavisi gibi olduğunu görüyorum.Başımı da onun başına yaslamışım.Yeni taşınacağım evin mutfağının soğuk olacağından ve ısıtıcı almam gerektiğinden bahsediyorum. Ama gerçekte yeni bir ev yok.Teşekkür ederim şimdiden.Allah a emanet olun.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada arkadaşının göz renginin değiştiğini ve renkli gözlü olduğunu görmek bağlılığa, yuvaya ve fırsatlara işaret eder. Kişinin yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına; rüya sahibi bekarsa ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına; elinden kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine alamet eder. Rüyada yeni bir eve taşınacağını görmek kısmettir. Bu rüya, rüya sahibinin kısmetlerinin artacağına, yakın zaman içinde kişinin mutlu olmasını sağlayacak gelişmeler yaşanacağına alamettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlık olsun inşallah…

 2. Rüyamda bir erkeğin göz rengi ilk önce mavi oldu sonra yeşil sonra kahve en son kızıl oldu Ve çok hantal kıyafetler vardı beresi montu pantolonu üzerine bol ve çok eskiydi
  Ve birde bana hep eyvallah dedi

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya güce, atılan adıma ve hayallere işaret eder. Rüya tabirine göre gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına; kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına; hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim