Rüyada Göz Renginin Değiştiğini Görmek

Rüyada göz renginin değiştiğini görmek çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada bebeğin göz renginin değiştiğini görmek yeni bir hayat kuracağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğunun göz renginin değiştiğini görmek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, sorunlarından kurtulacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin göz renginin değiştiğini görmek parasının değerini bilerek hareket edeceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, geçim derdi olmayacağına inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, şeref ve rütbeye, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine delalet etmektedir.

Rüyada tek gözünün renginin değiştiğini görmek kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına rivayet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, daha güzelleşeceğine, yeni işlere atılacağına, yeni duygular tadacağına, bereketin ve karın artacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Göz Renginin Değiştiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda kocam yerde yatıyor göz bebekleri iğne kadar küçülmüş göz rengi beyaza dönmüş yardım istiyorum ama kimse yardım etmiyor anlamı ne olabilir

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız rahatlığa, hayata ve hikmete rivayet eder. Rüya tabirine göre kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine; aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına; hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına alamet eder.

 2. Rüyamda gözümün birinin irisinin yaninda kırmızi bir leke vardi sonra o geçti irisim gözümün akına aktı hafif sonra gözlerim normalde siyah olmasına rağmen çok açık bi kahverengi oldu ve göz bebeklerim küçülüyordu anlamı ne olabilir

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya çabaya, kararlara ve kazanmaya yorulur. Rüya alimlerine göre umutların, çabaların ve emeklerin meyve vereceğine; kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine; sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim