Rüyada Göz Teması

Rüyada göz teması yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, evlat sahibi olacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, üstün başarılar alacağına, huzura ve rahata kavuşacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada göz teması uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, sıkıntılarının biteceğine, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine rivayet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin yeni bir hayata merhaba denileceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada göz teması güç ve kudret kazanacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine yorumlanır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, ele geçen kazancın çok artacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments