Rüyada Gözlükçü Açmak

Rüyada gözlükçü açmak ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, masraflarının azalacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin hikmet sahibi olacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, iyi halin geleceğine tabir olunur.

Rüyada gözlükçü açmak büyük kazançlar elde edeceğine, pek çok kişiyi idare edeceğine, mutluluğa ve neşeye, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, iş arkadaşları arasında daha bir sevileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin evlerine dünürcü geleceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, vefalı bir insan olacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gözlükçü açmak hayırlı ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments