Rüyada Gözünün Kapandığını Görmek

Rüyada gözünün kapandığını görmek amaçlarına nail olacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine alamettir.

Tabirciye göre rüya sahibinin lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine inanılmaktadır.

Rüyada gözünün kapandığını görmek kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına, sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, lüks içinde olacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, yanlış anlaşıldığı bir konuda kendisini aklama imkanı bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tek gözünün kapandığını görmek esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, her zaman mutlu bir kişi olacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, ters giden olayların düzeleceğine, sevdiği insanların olacağına, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına alamet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayata sahip olunacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Rüyamda yatağımda uzanıyordum karşıma da kendim vardım kıvrılmış bana bakıyordum gözlerimin içine baktıktan sonra karşımdaki kemdim gözlerini kapattı

Büşra

Rüyamda iki gözünde simsiyah ve kapanmış sadece 1 cm açıktı. Ameliyata alıyorlardı.1-2aya düzelir diyorlardı. Sabah namazı sonrası gördüm. ( sağ gözüm rahatsız)

Tuba

Rüyamda sol gözümün kapandığını ne yaptımsa açılmadı beni hastaneye goturuyorlardi bu şekilde gördüm çok korku içindeydim öylece uyandim