Rüyada Güçlü Hissetmek

Rüyada güçlü hissetmek sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, iş ortamında istenmeyen bir kişinin yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, kazancının çoğalacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada güçlü hissetmek gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, hayatının toparlanacağına, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye işaret eder.

Ayrıca bu rüya üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, hanesine huzurun dolacağına, geçim derdinin olmayacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, kazancının yerinde olacağına delalettir.

Rüyada çok güçlü hissetmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin her zaman hayırlı işler yapacağına, bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, malının ve parasının artacağına, sevdiği kişileri yanına alacağına delalettir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Güçlü Hissetmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhabalar ben rüyamda önce bir sürü insanın olduğu bir yerde herkesle birlikte koşuyorum sonra kendim ve yüzünü hatirlamadigim biriyle kaldım ve ben ellerimi yüzüstü bükerek yerden ayaklarımın kesildiği kadar uçtuğunu gördüm

    • Sevgili Muhammed,
      Rüyada kendini fiziksel olarak güçlü hissetmek ve uçtuğunu görmek telafiye, mala ve geçime alamet eder. Rüya tabirine göre iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine; canın ve malının her zaman güvende olacağına; geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına rivayet eder.
      Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara çıksın…

Rüyanı Tabir Edelim