Rüyada Gümüş Kolye Görmek

Rüyada gümüş kolye görmek etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, kırgınların barışacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, huzura kavuşacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, kısa süreli küslük yaşadığı bir yakınıyla barış sağlayacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada altın gümüş kolye görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, zenginliğinin alıp yürüyeceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Yorumcuya göre rüyayı görenin hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, korkusuzca işinin başında duracağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hayırlı haberlere işaret eder.

Rüyada boynunda gümüş kolye görmek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, rahata ereceğine, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına işarettir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, şansının kendinden yana olacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, mevcut konforunun devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük gümüş kolye görmek iş hayatında yeni kapılar açılacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin elinin darlığa düşmeyeceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine, karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada isim yazılı gümüş kolye görmek zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kararmış gümüş kolye görmek zorlukların biteceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çevresinin genişleyeceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, daha çok kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine yorulur.

Rüyada kırık gümüş kolye görmek kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine yorumlanır.

Yorumcuya göre kazancının artacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, kırılan kalbin onarılacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada nazar boncuklu gümüş kolye görmek mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına işaret eder.

Bu rüya Allah’ın sevgisini kazanacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, huzurlu bir hayata adım atacağına, hayatının kusursuz hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada parlak gümüş kolye görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin maddi durumun düzeltileceğine, ferahlığa çıkacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine, yakalayacağı fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, kazanılacak bir maddi gelirin kendisine şifa olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada paslanmış gümüş kolye görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada suyun içinde gümüş kolye görmek asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, yaşanılan güzel olaylardan bir kişi sayesinde daha da fazla tat alınacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına alamettir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Gümüş Kolye Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda bir kutu gördüm icinde cok gümüsden takilar varmis, eski esim de yanimdaymis. Ben o gümüs takilara bakarken eski esim bir kolye almis elline
  Bileklik gibi takmis. Bende kendime gümüs kolye takmisim. Eski esim beni dudagimdan öpmüstü. Bende istemedim. Iki ogularimida görmüstüm.

  Bu rüyanin anlami ne???

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya rahatlamaya, mutluluğa ve maneviyata işaret eder. Rüya alimlerine göre kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına; istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına; sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim