Rüyada Güneş Krem Sürmek

Rüyada güneş krem sürmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güneş krem sürmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, işlerine yeni işler katacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüze güneş kremi sürmek herhangi bir sorun yaşamayacağına, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, sevdiği bir kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine ve sonucunda refaha ereceğine delalettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, hatalarını fark edeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilan

Rüyamda kuzenimle beraber bir odada iştahlı bir şekilde o yemek ben tatlı ve yaprak sarma yiyordum. Sonra ablam odaya girdi ve ben ona sabahtan beri bütün tatlıları yedim dedim oda teyze onlar yiyecekti biraz bıraksaydınız dedi bir anda tezgah basında burma tatlı yapmaya başladık bunu yaparken sanki bir anda dışarı çıktık ve daha yeni yeni tanıştığım bir arkadaşım asla görüşmek istemediğim biriyle konuşurken gördüm biraz uzağımızda, beni gördüler ve benim hakkımda konuşmaya başladılar, hatta kız arkadaşım ona telefondan bir şeyler gösterdi. Ablamla beraber iki çeşit burma yaptıktan sonra bir yere gitmek için yola çıktık onun tatlısı tepsideyken benimkiler 7 tane filan avuçladığım gibi elimdeydi kapı önüne gelince 3 merdiven oluştu ortadakinde 4 merdivenin üzerine bu yaptığımız tatlılar dizilmişti. Benim kalktığımı gören küs olduğum erkek beni takip etmeye başladı rüyada takip edeceğini bildiğim için orta merdivenden(tatlıların old.) gittim ve onun geldiğini anlayınca koşmaya başladım oda koştu sonra elimdeki tatlardan bir tanesi yere düştü bu tatlı hepsinden farklıydı,elime alıp incelemeye başladım. Bana neden benden kaçıyorsun dedi cevap vermedim, senden hoşlandığımı sandın diye beni engelledin dedi ve kahkaha attı. Sonra bir anda deniz kenarına gittim orda çok samimi olmadığım bir kız vardı ve güneşleniyordu bende krem sürmeden uzanmıştım ona bakınca kalkıp güneş kremini kollarıma sürdüm sonra uzandım.