Rüyada Güneş Patlaması Görmek

Rüyada güneş patlaması görmek yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, bir durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, zorlukların biteceğine, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, makamının artacağına alamet eder.

Rüyada güneş patlaması görmek hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, yakın bir zamanda maddi durumunun düzeleceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, nasiplerini alacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada güneş patlaması görmek zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, hayatında hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Güneş Patlaması Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhabalar rüyamda güneşin artık etkili olmadığı söyleniyor ve rüyada arkadaşım olan bir kız güneşi kaybedip modern güneş diye bir şey yapıyordu geri sayıp gözümüzü kapadık ve bi parlama oldu gözümüzü açtığımızda hafif sis vardi ve insanların çığlık sesleri duyuluyordu çok etkisinde kaldım fakat rüyada hiç güneşi görmedim sadece güneşin koyboldugunu hissettim yorumlarsanız çok sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya duygulara, uyuma ve hayata delalettir. Rüya tabirine göre sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine; yeni bulunacağı bir ortama ancak alışma sürecinden sonra uyum sağlanacağına; hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine rivayet eder.

 2. Bende ruyamda gunesin yavas yavaş buyuyup daha sonra buyuk bir sesle patladigini gordum.cok korku vericiydi yalniz gunesin icinde kotu bir bakis vardi hayalet gibi bakan korku salan bir göz vardı..cok merak ediyorum tabiri nedir aceba

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, ilişkiye ve aileye işarettir. Rüya tabirine göre işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine; sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına; anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına delalet eder.

 3. Merhabalar ben rüyamda güneşin önce kararıp, sonra birden patladığını gördüm. Bu patlama bittikten sonra ailemle evde yine oturmaya devam ettik, fakat sonra o patlama sonucunda güneş dünyaya düşüyor idi, ve dağlar birbirinden koparak kayıyordu, bizim eve hiçbişey olmuyordu, şehir kaymıştı yani, ne cadde ne evler kalmıştı…

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya duaya, değerlere ve beceriye delalet eder. Rüya alimlerine göre annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine; değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına; bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına işarettir.

 4. ben rüyamda güneşle bir cismin bir birine çarparak patladığını ve herkesin çığlık attığını gördüm. uyandığımda biraz etkisinde kalmıştım. sizce bu rüyanın tabirini söylermisiniz.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya işe, desteğe ve atılan adıma işarettir. Rüya tabirine göre büyük ve karlı bir iş yoğunluğu yaşanacağına; eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine; yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine alamettir.

 5. Merhaba ben rüyamda gece güneş gökyüzünde ama alevler içinde yanıyor ve heryer duman plmuş bir şekilde gördüm çevremdeki insanlara görüyormusunuz dedim kimse görmüyordu sadece ben görüyordum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız mutluluğa, nefese ve isteklere rivayet eder. Rüya tabirine göre borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına; sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine; yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yakın zamanda hayata geçireceğine delalet eder.

 6. Merhabalar rüyamda biri bağırarak güneşin 10 saniye sonra patlayacağını söylüyor herkes kaçıyor güneş patlıyor içinden kütle halinde tas kaya büyük büyük parçalar geliyor bende korunacak bir yer arıyorum ama çok geç kalıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yaşama, başarıya ve hayata işarettir. Rüya tabirine göre huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine; işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine; kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına delalettir.

 7. Merhabalar rüyamda biri bağırarak güneşin 10 saniye sonra patlayacağını söylüyor herkes kaçıyor güneş patlıyor içinden kütle halinde tas kaya büyük büyük parçalar geliyor o manzara oyle kötü ki bende korunacak bir yer arıyorum ama çok geç kalıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayırlara, berekete ve anlayışa delalettir. Rüya alimlerine göre hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına; haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına; iyi kalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim