Rüyada Güvercinin Kafaya Konması

Rüyada güvercinin kafaya konması hayatının güzellikler ve mutluluklar ile devam edeceğine, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, işinde başarılı olacağına, rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine yorulmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, hayata daha sıkı tutunacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine alamet eder.

Rüyada güvercinin kafaya konması insanlar tarafından sevileceğine, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, kolaylığa kavuşacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, başarılarının sürekli artacağına delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin verilen sözlerin tutulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, ticaretinin hızlanacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına, iş yaptığı ortakları ile uzun soluklu projelerde yer alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz güvercinin kafaya konması başarısının arttıkça doğru orantılı olarak getiri sağlayacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, çok iyi mevkilere geleceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine işaret eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gönül yıldırım

ruyamda başima güvercin konuyor. ve sonra başımda bir sıcaklık hissediyorum elimi başıma attığımda güvercinler önume düşüyor ve ölmüşler.

Anonim

allah razı olsun

...

Rüyamda bembeyaz bir güvercin başıma konuyor onu alıp seviyorum o kadar güzel bir güvercin ki sevdikten sonra iki elimin arasından gülümseyerek ucuruyorum onu

Deniz

Ruyamda 2 beyaz paçalı güzel güvercinin kafama konduğunu görüyordum hiç girmiyorlardı onları kafamdan alıp kucağımda seviyordum eve götürüyordum gitmemeleri için biri küçük biri büyüktü

Gamze

Rüyamda bir siyah güvercin sürekli başıma konuyor ve tekrar tekrar geri dönüyor. Bunun dışında bir de siyah tavuğun yeşillik bir alanda gezdiğini görüyorum. Bu rüyamın tabiri nedir?