Rüyada Güzel Olmak

Rüyada güzel olmak kazançlı işler yapılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, evliyseniz eşle iyi geçime, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, işinden evine gidip geleceğine, arzuların gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada bacakların güzel olması sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, geçim derdi olmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada burnun güzel olması ticaret ehli kişi olacağına, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, gam ve keder çekmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, yaşamına bolluk geleceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dişlerin güzel olması hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, şansının yaver gideceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, bir ev satın alacağına, etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bazı kötü durumlardan kurtulacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, kapanan kapıların açılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gözlerin güzel olması sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, rahat bir nefes alacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, rahat bir döneme gireceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, sorunlarının biteceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada havanın güzel olması çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, işlerinin istediği gibi olacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kafası güzel olmak endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, amaçların gerçekleşeceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, kendi işini kuracağına, başarıları ile tanınacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada makyaj yapıp güzel olmak ibadetlerini aksatmayacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapmayacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin kendisini yavaş yavaş toparlayarak kötü bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada saçın güzel olması zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçının güzel olması ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, yeteneklerini herkese ispat edeceğine, kazancın daha da arttırılacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin parasal anlamda rahat edeceğine, ticarette öne geçeceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada sesi güzel olmak eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, Allah’ın kendisine hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, geleceğinin kendisine hayır getireceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, mutlu ve sağlıklı olacağına, kazancın artacağına, yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine alamettir.

Rüyada yüzün güzel olması çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, sorunlarının azalacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments