Rüyada Hafız Olmak

Rüyada hafız olmak neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını daima muhafaza edeceğine, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin günahlarından tövbe etmeye, inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışıldığı sırada gelen bir yardım ile bu durumdan kurtulacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada hafız olmak ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, nimet ve bolluğu yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı stresin biteceğine, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, atılım yapacağına, eşinden fayda göreceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada hafız olmak başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına ve düzlüğe çıkacağına, başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, bulunduğu durumdan çok memnun olacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, özgüveninin artacağına delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, eline geçen fırsatları iyi bir amaç doğrultusunda kullanacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments