Rüyada Hala Elini Öpmek

Rüyada hala elini öpmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, mutlu olacağına, kişinin kendini daha güvenli ve huzurlu hissedeceği güzel bir mekana göç edeceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre sevgisinin artacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, zorlukların aşılacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen halanın elini öpmek kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, başarılarının artacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına alamet eder.

Rüyada vefat etmiş halanın elini öpmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve kısa zaman içinde eski sıhhatine geri kavuşacağına, hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Umut

Hayr olsun rüyamda halam evli olan kızı ve oğlu bize misafirliğe geliyor hoşgeldin yaparken halam elimi tutup öpmeye çalıyor bende öyle şey mi olur yapma hala diyorum halamın kızının üstüne uzun geniş lacivert beyaz desenli elbise elbiseni bana gösteriyor halamın oğlu yanında tanımadığım biri bizde oturuyorlardı kızımı çağırıyor kızım ondan kaçıyordu