Rüyada Halı Taşımak

Rüyada halı taşımak kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, çok mutlu olacağına, zengin olunacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına tabir olunur.

Rüyada arabayla halı taşımak dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, kısa süre sonra rakiplerini tamamen geçeceğine, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, çok büyük bir ferahlık duyacağına, tövbe etmeye, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz halı taşımak hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, problemlerinin biteceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına yorulur.

Rüyada elinde halı taşımak zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eve halı taşımak epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayata geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, doğru bir karar verileceğine, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, zenginliği bulacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ıslak halı taşımak sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, günlerinin güzelleşeceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına işaret eder.

Rüya manasına göre sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, daha çok çalışılacağına, yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, borçlarını ödeyeceğine, geçim derdinin biteceğine, kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kucağında halı taşımak kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, dertlerine çare bulacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin işlerinin artacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada rulo halı taşımak her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, işlerinin en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, nifak sokanların cezalandırılacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına delalet eder.

Tabirciye göre rüyayı görenin hayırlı bir iş kapısının açılacağına, aksiliklerin aşılacağına, keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada sarılı halı taşımak sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, ekmek ve dünya malı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sırtında halı taşımak ters giden işlerin düzeleceğine, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, sistemli şekilde başarıya koşacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin zor durumların tatlıya bağlanacağına, gelirinden yana memnun olacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yıkanmış halı taşımak mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin hiç eksilmeyeceğine, çok huzurlu bir duruma geleceğine, söz ve yetki sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif iğraç

Rüyada evde çeşme kırılmıştı salonun ortasında su siziyordu ve kapatmaya çalıştım bir baktım halılar hep ıslanmış alıp dışarı sarcaktim eşimin yanından geçerken çok öfkeli olduğunu gördüm evede su girmişti temiz berrak bir suydu anlamı nedir

Hayriye

Evde oturma odasının balkon kapısının önündeki halı ıslakmış, rahmetli olan babaannem diyorki anneme , bu halıyı kaldır diyor, bende diyorum ki babaanne halı ıslak diyorum, olsun kaldır masaya koy kurut diyor anneme, sonra babaannem kaldırıyor halıyı, paspas gibi küçük bir halı, masanın üstüne koyuyor, masada da beyaz büyük kağıtlar var üzerinde birşeyler yazılı,annem bakıyor kağıda,güya annemin işi içinmiş o kağıtlar, babaannemde izliyor annemi. Anlamı nedir bu rüyamın?