Rüyada Hapiste Yaşamak

Rüyada hapiste yaşamak gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre işlerinin çok iyi olacağına, tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, rızkının genişleyeceğine, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hapiste yaşamak rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde tamamen yok olacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, gelişmelerin olumlu olacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hapiste yaşamak iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, işlerinin açılacağına, geçiminin daha kolay hale geleceğine yorulur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bir sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, başarı ve zafer kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments