Rüyada Harbe Gitmek

Rüyada harbe gitmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre para sıkıntısına düşmeyeceğine, sorunlarını çözeceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, tatsızlıkların aşılacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına işaret eder.

Rüyada harbe gitmek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına yorumlanır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin birikim yapılacağına, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada harbe gitmek yaşamının yoluna gireceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, rahatlığa ereceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, can ciğer dost olduğu birisinin çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, hayırlı işlere girileceğine, kurulu düzeni olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments