Rüyada Hastanede Çalışmak Görmek

Rüyada hastanede çalışmak görmek gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine alamettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre geçim derdinin olmayacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, çok rahat edeceğine, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının hiç kesilmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hastanede çalışmak görmek ileride saygın bir kimse olacağına, huzur dolu günler geçireceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, yarınların kendisine hayır getireceğine, çok rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızının hastanede çalıştığını görmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, işlerinin açılacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, dualarının kabul olacağına, kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, üstün başarılar alacağına, elinin döneceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayşe_8607

Sevgilim hastanede muhasebe bölümünde çalışıyor, rüyamda beni telefonla arayıp hastaneye çağırdığını gördüm. Bende yanına gidiyorum, odasına girdiğimde hastanenin müdürünü gördüm. Bana selam verip, elimi sıktı. Öz geçmişini mehmet bana verdi, çok beğendim. Bizle çalışmanı istiyorum dedi. Bende kabul edip, hastanede çalıştığımı gördüm. Sevgilimle hastanede bütün katları gezdim dolaştım. Hergün birlikte olucağız diye sevindim. Hastanede çalışmayı gerçekte çok istiyorum. Rüyada hastanede çalışmak, yeni iş teklifi alıcağımı mı işaret ediyor.

Yusuf yy

Rüyamda hastanede ekstra olarak çalışmaya başlıyorum (en yakın arkadaşımla beraber yazın garsonluk yapmıştım rüyamda da beraberdik) gece geç saatlere kadar hastanede çalışmaya başlıyoruz 03.30 a kadar hastanede çalışıyoruz bu sırada kanda gördüğüm oldu çok daha sonra diğer gün hiç uyumadan çok az uyuyoruz tekrar işe çağırıyorlar yine gidiyoruz hastanede çalışmaya devam ediyoruz yine kanlar görüyorum yardımcı oluyoruz doktora sonda uyandım

Gül

Rüyamda eski Patronumla(Doktor) hastanede çalişmaya başliyorum ordaki lerde kıskanıyorlar beni sana hiç laf söyletmiyor diye