Rüyada Havuza Atlamak Yüzmek

Rüyada havuza atlamak yüzmek zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, rahatlık ve ferahlık bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada havuza atlamak yüzmek maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, kazanç getirecek büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, ölmüşleri adına aç insanları doyuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, parasının her geçen gün artacağına, birikim yapılacağına, ağız tadının yerinde kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada havuza atlamak yüzmek daha sevgi dolu biri haline geleceğine, asla yüksünmeyeceğine, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, yakınındaki evli bir çiftin üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pelin

Önce kapkara siyah denizde gemide olduğumu görüyordum sonralar da köpüklü mavi beyaz deniz görmeye başladım. Çok fazla yüzmek istiyorum çok fazlda yaklaşıyorum fakat yüzemiyorum uyanıyorum. Rüyamda sürekli su görüyorum ve sürekli yüzmek istiyorum.

Pelin

Teşekkür ederim .