Rüyada Havuzun Kuruması

Rüyada havuzun kuruması elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, problemlerinin biteceğine, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına yorulur.

Rüyada havuzun kuruması evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, dinde bilginleşeceğine, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, düzenli ve sözünün eri kişiliğinin kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, işlerin düzene gireceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, her daim Allah yolunda yürüyeceğine yorumlanır.

Rüyada havuzun kuruması lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin sevinçli ve güzel haberler alacağına, her geçen gün başarılarının artacağına, şansının ve bahtının açık olacağına, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aycan

Rüyamda yüzdüğüm havuzun kurudugunu gördüm