Rüyada Hayal Ettiği Kişiyi Görmek

Rüyada hayal ettiği kişiyi görmek dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, başarı ve zafer elde edecek kişi olacağına, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına inanılır.

Rüyada hayal ettiği kişiyi görmek sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hayal ettiği kişiyi görmek karanlıkların aydınlanacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, gönül kapılarını açacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, zorlukları aşacağına delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre endişe ettiği işlerin son bulacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, mutlu olunacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, dostlar arasında yaşanan tatsız olayların çözümü için arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bekir Atalay

Rüyada kimi hayal etsem bir anda onla karsılaşıyorum sevmediğim birini hayal ettim karşıma cıktı kolumdan çekerek yardım et karşıya geçiyim dedi arada dikenli teller vardı kolumdan tuttu ve geçti