Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, devlette önemli bir kademede görev alacağına delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin önemli bir makama terfi alacağına, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, endişeli durumların son bulacağına işarettir.

Rüyada abimle araba sürmek fedakârlıklar yapacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada ablanın araba sürmesi herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına işaret eder.

Rüyada acele araba sürmek yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada akşam araba sürmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada akülü araba sürmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının üzerine yağacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine yorumlanır.

Rüyada alışveriş arabası sürmek değer verdiği kimselere yardımcı olacağına, isteklerine kavuşacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada amcanın arabasını sürmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına inanılır.

Rüyada anahtarsız araba sürmek ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada anneannenin araba sürmesi kendini ve işini geliştirmek için çok daha fazla adım atacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine alamet eder.

Rüyada antika araba sürmek önemli ve büyük adımlar atacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına inanılır.

Rüyada arızalı araba sürmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, ekmeğinin artacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada asker arabası sürmek huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada askeri araba sürmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada at arabası sürmek zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada babaannenin araba sürmesi büyük bir iş veya eğitim fırsatı yakalanacağına, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine tabir olunur.

Rüyada bahçede araba sürmek yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına inanılır.

Rüyada başbakanın arabasını sürmek hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada başka araba sürmek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına alamettir.

Rüyada bataklıkta araba sürmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, çarelere kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayır aşağı araba sürmek gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine delalet eder.

Rüyada beyaz pahalı araba sürmek belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, maddi açıdan nefes alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bordo araba sürmek kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına inanılır.

Rüyada buzda araba sürmek dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, çalışmalarının artacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çalıntı araba sürmek maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, daha güzel bir hayata sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çamurda araba sürmek gireceği bir imtihanı alnının akıyla vereceğine, hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu arazide araba sürmek yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine inanılır.

Rüyada çamurlu tarlada araba sürmek daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine delalettir.

Rüyada çarparak araba sürmek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine yorulur.

Rüyada cenaze arabası sürmek rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çılgınca araba sürmek rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada çimende araba sürmek sevdikleri ile birlikte olacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine inanılır.

Rüyada çölde araba sürmek her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çöp arabası sürmek helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, ün sahibi olacağına, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına işarettir.

Rüyada dayının arabasını sürmek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dedenin arabasını sürmek üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dengesiz araba sürmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada denize araba sürmek ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine ve kendini Allah yoluna revan edeceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, işinin yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada derede araba sürmek başarılı adımlar atacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dikkatsiz araba sürmek kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, bulunduğu durumdan çok memnun olacağına delalettir.

Rüyada direksiyonsuz araba sürmek sakin ve huzurlu günler geçireceğine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada düşmanın araba sürmesi hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine alamettir.

Rüyada ehliyet olmadan araba sürmek Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada ehliyetsiz araba sürmek iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada el arabasını sürmek aşkının kalıcı olacağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada eltinin araba sürmesi kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada emanet araba sürmek parasal sıkıntılarının sona ereceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada engelli arabası sürmek başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, kazancın daha da artacağına, ters giden durumların düzeleceğine alamettir.

Rüyada eşek arabası sürmek kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, rahat nefes alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada freni patlamış araba sürmek elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına inandığı işlere girişeceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada freni zor tutan araba sürmek geleceğe dair planlar yapacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, hastalıklardan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada frensiz araba sürmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gece araba sürmek kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine alamet eder.

Rüyada geri araba sürmek hayatının mutluluk içinde geçeceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine alamettir.

Rüyada gizli araba sürmek hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gizlice araba sürmek başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bir kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünde araba sürmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, evdeki nimetin çoğalacağına, yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada golf arabası sürmek hak yolundan ayrılmayacağına, zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada görümcenin araba sürmesi eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gözü kapalı araba sürmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, hayırlı bir yuva kuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gri araba sürmek hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gündüz araba sürmek hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, kazancının artacağına, yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada halamın araba sürmesi beklentilerinin gerçekleşeceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamileyken araba sürmek kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, zorlukların aşılacağına alamettir.

Rüyada hayal ettiğin arabayı sürmek küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hayalindeki arabayı sürmek mutluluğunun artacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada içi dolu araba sürmek hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, lüksünün artacağına, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki araba sürmek uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, dua alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ilk kez araba sürmek karşısına birçok kısmet çıkacağına, işlerinin daha da iyi olacağına, en pahalı evlerde oturacağına alamet etmektedir.

Rüyada ırmakta araba sürmek duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine delalettir.

Rüyada iş arabası sürmek dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada izinsiz araba sürmek çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada kaldırımda araba sürmek çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, doğru yatırımlar yapacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına işarettir.

Rüyada kaliteli araba sürmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, sıhhatinin yerinde olacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada karda araba sürmek kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, kazancının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kayınpederin araba sürmesi çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaynananın araba sürmesi makam sahibi olacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kazalı araba sürmek problemlerinin çözümüne kavuşacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, hayata yeni bir başlangıç yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kiralık araba sürmek hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, sevdiğinden sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına işaret eder.

Rüyada kirli araba sürmek verdiği sözleri tutacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine delalet eder.

Rüyada kocamın araba sürmesi bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, elindeki kazancı ya da zenginliği iş için kullanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada komşunun arabasını sürmek işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, dertlerin biteceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada köpeğin araba sürmesi kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada korkuyla araba sürmek sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köyde araba sürmek öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine, büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına alamettir.

Rüyada küçük araba sürmek hayatının başarılarla dolacağına, duaların kabul göreceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada külüstür araba sürmek çok büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların sona ereceğine, kazancının eksilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kumda araba sürmek sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kumsalda araba sürmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuzenle araba sürmek hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada lacivert araba sürmek az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lüks sarı araba sürmek kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına delalettir.

Rüyada marka araba sürmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mavi araba sürmek daha güçlü bir hale geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada müdürün arabasını sürmek makam sahibi olacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine inanılmaktadır.

Rüyada nişanlının araba sürmesi büyük miktarda para kazanılacağına, hayatını düzenlemek için etrafındaki kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oğlumun araba sürmesi kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada öğretmenin arabasını sürmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada öküz arabası sürmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş insanın araba sürmesi insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, sorunlarının çözüleceğine inanılır.

Rüyada ölünün araba sürmesi zenginliğe sahip olunacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, rahat şekilde yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ormanda araba sürmek yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada otomatik araba sürmek arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, ağız tadını yerine getirecek ve arkadaşlar arasında büyük bir sevince sebep olacak bir işe evet denileceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada otomatik vites araba sürmek dileklerin ve duaların kabul olacağına, kafasını yastığa rahat koyacağına, yapılan hataların düzeltileceğine alamettir.

Rüyada otoparkta araba sürmek çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına alamettir.

Rüyada oyuncak araba sürmek sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, sevdikleri ile beraberce hoş muhabbet vakit geçirip güleceğine rivayet eder.

Rüyada pembe araba sürmek stresten uzaklaşacağına, geç de olsa huzura erileceğine, hayat kalitesinin yükseleceğine delalettir.

Rüyada pikap araba sürmek galibiyet kazanacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada polis arabası sürmek maddi anlamda kalkınacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada rahat araba sürmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rampada araba sürmek bolluk ve berekete kavuşacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, çok daha büyük adımların atılacağına yorulur.

Rüyada sakat arabası sürmek yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına işaret eder.

Rüyada satılan arabayı sürmek kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada selde araba sürmek çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına inanılır.

Rüyada servis arabası sürmek yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin arabayı sürmek eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına rivayet eder.

Rüyada sıfır araba sürmek her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada süratli araba sürmek kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tahta araba sürmek yeni bir ev alınacağına, ferahlığa çıkılacağına, kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada tanıdığının araba sürmesi huzura ve sıhhate kavuşacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tedirgin araba sürmek iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, işlerinin iyi gideceğine yorulur.

Rüyada tek başına araba sürmek iyi halin geleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, Allah’a şükredeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tekerleksiz araba sürmek hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada telaşla araba sürmek sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada terlikle araba sürmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ters araba sürmek zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ters şeritte araba sürmek yüzünün güleceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, çok daha huzurlu bir insan olacağına alamet eder.

Rüyada ters yöne araba sürmek makamının artacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada teyzenin araba sürmesi doğruluktan ayrılmayacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada toprakta araba sürmek zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada trafikte araba sürmek şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada transit araba sürmek evdeki huzurlu ortamın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada tünelde araba sürmek aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada turuncu araba sürmek mutluluğun aileye geri döneceğine, ticaretinin genişleyeceğine, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada uçan araba sürmek askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına inanılmaktadır.

Rüyada uçurumda araba sürmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine yorumlanır.

Rüyada uyuyarak araba sürmek yaşamının iyi hale geleceğine, öğretmen veya akademisyen olacağına, hayatının düzene gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun araba sürmek saadete ereceğine, para sıkıntısının olmayacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uzun süre araba sürmek başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yabancı araba sürmek yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yağmur yağarken araba sürmek başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, kazancını bir kaç kat arttıracağına delalet eder.

Rüyada yağmurda araba sürmek sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, rızkının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanlış araba sürmek iyi geçiminin biteceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine işaret eder.

Rüyada yanlışlıkla araba sürmek eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, bol hayır duası alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada yavaş giden araba sürmek çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeni araba sürmek gelirinin sürekli olacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, sevdiği insanların olacağına işarettir.

Rüyada yeşil araba sürmek ele geçen parada artış olacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yokuş yukarı araba sürmek kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yolcu arabası sürmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, emellere ulaşılacağına, yüksek bir makama geleceğine delalet eder.

Rüyada yüksek araba sürmek iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, çok başarılı olunacağına işarettir.

Rüyada zor araba sürmek sakin ve güzel bir hayat süreceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına alamettir.

Rüyada zorlanarak araba sürmek aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serhat

Rüyamda sabah erkenden uyanıp annemin yanına gitmek için dolmuş bekliyorum 1 saat bekledikten sonra gerçek hayattaki eski arabamın orda olduğunu görüp biniyorum anahtarsız ama gidip çalıştırıyorum daha sonra yolda giderken freni az tutuyor ve bagajda bir insan var sesi geliyor elini uzatıyor bagajda biri var diye sesleniyor ve bagaja vuruyordu bunun anlamını yorumlarsanız sevinirim.

Esra

Benim normalde ehliyetim yok rüyamda eski arabamızı ablam ve kardeşim arabadayken kullanmaya başlamıştım. Direksiyonu çok zor dönüyordu ve freni çok fazla tutmuyordu ama yine de kullanıyordum.

Figen

Merhaba,rüyamda( araba kullanmayı bilmem normalde) babmın arabasını çevre yolunda kullanıyordum ve arabamız ucuz bir araba, pahalı arabaları nasıl geçeceğimi düşünüyordum

ysmnn

Merhaba, rüyamda range rover siyah sıfır yüksek bi araç almışım. Rüyamda evimden çıkıp biniyorum frenlerinin ne kadar sıkı tuttuğunu test ediyorum. Bu arada normalde gerçekte yeni araba aldım ama bu bindim arabayla alakası yok bi kaç kez aynı arabaya bindiğimi görüyorum 🙂

Gamze

Merhaba rüyamda bir tanıdığın lüks bir arabasını kullanıyordum. Araba siyahtı ve yanıma da birini alıyorum sonrasında geziyorum sizce yorumu nedir ?

şakayık

rüyamda babamla birlikte babamın arabasını sürüyordum gaz ve fren onun ayağının altındaydı ben çok rahat bir şekilde ara sokaklara girip çıkıyordum ilk defa sürdüğümü bildiğim halde çok rahattım tek elimle biraz sağa doğru yatarak sürüyordum