Rüyada Hayvanların Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada hayvanların kavga ettiğini görmek adının her yerde geçeceğine, işsizseniz işe gireceğinize, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, namının yürüyeceğine alamettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hayvanların kavga ettiğini görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin helal rızık elde edeceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, yeni malların alınacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada iki hayvanın kavga ettiğini görmek sosyal hayatta kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, küs olduğu biri ile barışmak için adım atacağına yorulmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine, hayırlı bir karar verileceğine, ana baba dualarının alınacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilek

Eşimle kaldırımda yürürken, toprak kısımda yanan bir ateşin yanında duraklıyoruz. Çünkü ateşin dibinde iki solucan kavga ediyor. Ateşten yanmışlar biraz, simsiyah olmuşlar ama ona rağmen kavgayı bırakmıyorlar. Ve eşimle diyoruz ki, yanmaktan dolayı öleceklerini bilmelerine rağmen kavgayı bırakmıyorlar. Sonrasında biz yürümeye devam ediyoruz… Yorumunuz için teşekkürler.

Hop

Ruyamda goruyorymki kedim varmisda sincabla kavga ediyor sora sincab kaciyor

Ali

Rüyamda ayı ve bir filin dövüştüğünü görmek

Derya

Ruyada evde beslediğim danalarimin kavga ettigini gormek