Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına yorulur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin itibarıyla sosyal hayatta isim yapacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada adliyede kavga etmek sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına inanılmaktadır.

Rüyada ağabeyiyle kavga etmek gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine alamet eder.

Rüyada aile bireyleriyle kavga etmek problemlerinin çözümüne kavuşacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, evlatlarının hayırlı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada aile fertleriyle kavga etmek yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya alamet ettiği söylenir.

Rüyada ailece kavga etmek aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına delalettir.

Rüyada ailecek kavga etmek hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada akreplerin kavga etmesi deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada alışverişte kavga etmek rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, ailecek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada amcamlarla kavga etmek her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada antrenörle kavga etmek az da olsa feraha çıkılacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada apartmanda kavga etmek lekelenmiş adının temize çıkacağına, kazançlı işlere girileceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada araba kullanırken kavga etmek müşkül durumların üstesinden geleceğine, büyük bir rahatlama yaşayacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada araba sürerken kavga etmek çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada arabadan inip kavga etmek ibadetlerini aksatmayacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine alamettir.

Rüyada arapla kavga etmek işlerindeki yada okul hayatındaki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, şansının yaver gideceğine, tüm arzularının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada asansörde kavga etmek hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına delalet etmektedir.

Rüyada avukatla kavga etmek hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına alamettir.

Rüyada ayıların kavga etmesi çok büyük bir çalışma yapılacağına, hiçbir şeyin içinde uhde olarak kalmayacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına delalettir.

Rüyada azraille kavga etmek kazancının artacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bacanakla kavga etmek iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, sıkıntılarının geçeceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına işaret eder.

Rüyada bağıra çağıra kavga etmek hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine rivayet eder.

Rüyada bakanla kavga etmek çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada bakkalla kavga etmek içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacağı çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına inanılmaktadır.

Rüyada balıkla kavga etmek vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada baltayla kavga etmek kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bankada kavga etmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına, zor durumların biteceğine, hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada banyoda kavga etmek ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada barda kavga etmek gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına, mutluluğunun daim olacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada başbakanla kavga etmek stresini ve yorgunluğunu atacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bastonla kavga etmek tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada baykuşla kavga etmek atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada berberle kavga etmek sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birle kavga etmek yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada böcekle kavga etmek dertlerin sonlanacağına, sevdiği kişiler ile daha sık bir araya geleceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına delalettir.

Rüyada borçluyla kavga etmek alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına alamet eder.

Rüyada bulutların kavga etmesi rakiplerine karşı kazanacağı galibiyetin iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına yorulur.

Rüyada büyücüyle kavga etmek yüzün güleceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada çalışanla kavga etmek hayatının neşe dolacağına, yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada cami avlusunda kavga etmek daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, yaptığı bir iyiliğin kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına işarettir.

Rüyada camide kavga etmek insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına yorulur.

Rüyada çamurda kavga etmek tövbe edip hak yolunu seçeceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, işinde deneyim kazanılacağına inanılır.

Rüyada canavarla kavga etmek her durumda, sorun ne olursa olsun ailesinin ve sevdiklerinin arkalarında duracağına, mutlu bir hayat süreceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine yorumlanır.

Rüyada çatalla kavga etmek bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada çatıda kavga etmek sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, ortak edineceğine inanılır.

Rüyada çekiçle kavga etmek alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine alamet eder.

Rüyada cemaatle kavga etmek hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, kız çocuğunun olacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına yorulur.

Rüyada cenazede kavga etmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çeteyle kavga etmek rakiplerine karşı kazanacağı galibiyetin iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına alamettir.

Rüyada çingene kavga etmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına, düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına yorulur.

Rüyada çobanla kavga etmek mutlu bir yuvaya sahip olacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok fena kavga etmek dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok kavga etmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cüceyle kavga etmek emeklerin boşa gitmeyeceğine, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanıyla kavga etmek rızkının genişleyeceğine, neşesinin yerine geleceğine, karlı işler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağda kavga etmek maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, bir konuda haklılığının anlaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada danaların kavga etmesi sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, sevilen bir dostun geleceğine, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret için de her gün şükredeceğine işaret etmektedir.

Rüyada deliyle kavga etmek bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, kendi işine sahip olacağına, hayırlı işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada demirle kavga etmek projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine delalet eder.

Rüyada deniz kenarında kavga etmek mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizde kavga etmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, esenlik bulacağına, rahata ereceğine işarettir.

Rüyada derste kavga etmek en umutsuz olduğu anda Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, hayatının güzelleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada devlet dairesinde kavga etmek şansın ve kısmetin açık olacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dil kavgası etmek ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada dilenciyle kavga etmek tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, endişelerin biteceğine, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine alamet eder.

Rüyada dişçiyle kavga etmek parasal sıkıntılarının sona ereceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına delalet etmektedir.

Rüyada dolmuşta kavga etmek karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına alamettir.

Rüyada domuzla kavga etmek ticaretin değer ve hız kazanacağına, mevcut bir konuda araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına inanılır.

Rüyada dövüşmek kavga etmek sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine işarettir.

Rüyada düğün günü kavga etmek üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, yaşayacağı mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada düğünde kavga etmek kısmetinin artacağına, rahata erileceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına yorulur.

Rüyada dükkanda kavga etmek hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada dünürle kavga etmek ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, toplum hayatına katkılarda bulunacağına, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada durmadan kavga etmek hep başarılı işler yapacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eczacıyla kavga etmek daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada elemanla kavga etmek kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, kazancın arttırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşekle kavga etmek çok hayırlı şeylere imza atacağına, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, işinde başarılı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski karınla kavga etmek eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle barışıp kavga etmek çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine alamet eder.

Rüyada esnafla kavga etmek ün ve itibar sahibi olacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ev halkıyla kavga etmek düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, parasının, malının ve aşının çoğalacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada evlenip kavga etmek çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada evlilerin kavga etmesi Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada fabrikada kavga etmek maddi zararının giderileceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, kazanç elde etmeye başlanacağına ve kendisinden yardım bekleyenlere el uzatacağına işaret eder.

Rüyada falcıyla kavga etmek rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada fareyle kavga etmek istediği noktalara geleceğine, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüyada fille kavga etmek iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada fırıncıyla kavga etmek ticarette yol katedeceğine, başarısının arttıkça doğru orantılı olarak getiri sağlayacağına, makam ve rütbe edineceğine yorulur.

Rüyada fırında kavga etmek yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, işinin hep yürüyeceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada futbolcuyla kavga etmek sağlığının uzun yıllar bozulmayacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine tabir olunur.

Rüyada gardiyanla kavga etmek hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada garsonla kavga etmek aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlikle kavga etmek yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine rivayet eder.

Rüyada gemide kavga etmek iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada gorille kavga etmek elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gülerek kavga etmek şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada güvercinle kavga etmek yaşadığı sorunların büyük bir kısmından kurtulmasına ailesinin kendisine yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, yaşamına yeni bir yön vereceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına yorumlanır.

Rüyada hakimle kavga etmek elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada haksızlığa uğrayıp kavga etmek her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, iyi hissedileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada hala kavga etmek adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, hastalıklarından kurtulacağına, zaman zaman işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine inanılmaktadır.

Rüyada hamamda kavga etmek adım adım başarıya ulaşılacağına, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada hamileyken kavga etmek eğer hastaysa şifasını bulacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına, alacaklarını tahsil edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hapishane kavga etmek dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine işarettir.

Rüyada hapiste kavga etmek uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın sonunda istediği gibi olacağına, manevi huzurdan nasipleneceğine, yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hasımla kavga etmek herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, yepyeni biri haline geleceğine, içinin hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hastanede kavga etmek çok kolay bir hayatı olacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada hastayla kavga etmek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yaşamın kolaylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada havuzda kavga etmek bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına tabir olunur.

Rüyada hayaletle kavga etmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, her zaman hürmet göreceğine işarettir.

Rüyada hayvanla kavga etmek bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, mal mülk edineceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hemcinsiyle kavga etmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik getireceğine yorumlanır.

Rüyada hemşireyle kavga etmek kazanç elde edeceğine, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüyada hep kavga etmek insanların kendisine her zaman destek olacağına, işlerini büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada horozla kavga etmek eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, iş arkadaşları arasında daha bir sevileceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hristiyanla kavga etmek iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada inek kavga etmek zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüyada inşaatta kavga etmek aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine alamet eder.

Rüyada işçilerle kavga etmek hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada işle ilgili kavga etmek ferahlığa çıkacağına ve bu sayede çevresindekilere mutluluk saçacağına, itibar göreceğine, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına yorulur.

Rüyada işte kavga etmek kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına işaret eder.

Rüyada istemeden kavga etmek çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, eğlenceli mekânlara gideceğine, aile fertleri ile birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada işverenle kavga etmek borçlarının ödeneceğine, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine yorulur.

Rüyada jandarmayla kavga etmek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada japonla kavga etmek sevdiği kişilere kavuşacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, her zaman şükredeceğine rivayet eder.

Rüyada jiletle kavga etmek kısa süre içinde hayatını esenliğe çıkaracağına, hasret ve özlem gidereceğine, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine alamettir.

Rüyada kabede kavga etmek başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada kafede kavga etmek özgüveninde artış yaşanacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına yorulur.

Rüyada kafirle kavga etmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına işarettir.

Rüyada kahvede kavga etmek elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, şansının kendinden yana olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kalabalık ortamda kavga etmek sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, rahatın ve konforun geleceğine, aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kankamla kavga etmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine inanılır.

Rüyada kantinciyle kavga etmek mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, dertlerin ve zorlukların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kar üstünde kavga etmek para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada karabasanla kavga etmek mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karakolda kavga etmek bir problemi çözmek için kime gideceğine karar verip alınacak tavsiye ile esenliğe kavuşacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta kavga etmek attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine delalettir.

Rüyada kargayla kavga etmek toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine işarettir.

Rüyada kasapla kavga etmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kasiyerle kavga etmek parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada katille kavga etmek üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kayınbaba kavga etmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına alamettir.

Rüyada kaymakamla kavga etmek hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, aile hayatında çok büyük bir sevinç yaşanacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kemerle kavga etmek diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine yorumlanır.

Rüyada keserle kavga etmek ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, ailesinin de büyük olacağına, hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kesici aletle kavga etmek kötü günlerin arkada kalacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına inanılır.

Rüyada kilisede kavga etmek bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada komutanla kavga etmek sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada köprüde kavga etmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına inanılır.

Rüyada korkmak kavga etmek çok zengin olacağına, hayır duaları alınacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada köylülerle kavga etmek kazancın daha da arttırılacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına alamettir.

Rüyada koyunla kavga etmek son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuaförde kavga etmek karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına delalettir.

Rüyada kurban bayramında kavga etmek ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada kürekle kavga etmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, endişelerin son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kurtla kavga etmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kürtlerle kavga etmek sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, moralinin yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada küs olduğun kişiyle tekrar kavga etmek istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, alın terinin karşılığı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada küsmek kavga etmek herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuyumcuda kavga etmek kendisini ailesine vereceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyada lisede kavga etmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, stresten uzaklaşacağına, nasiplerini alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lokantada kavga etmek parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mafyayla kavga etmek hastalığının düzeleceğine, kısmetinin ve şansının açık olacağına, ün sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mağazada kavga etmek eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, eğlenceli günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mahkemede kavga etmek maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mahkumla kavga etmek kafasının boşalacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada makasla kavga etmek elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, birlikte olunan kişi ile mutlu ve mesut bir şekilde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada markette kavga etmek kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada maymunların kavga etmesi her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mekanda kavga etmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada memurla kavga etmek başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getireceğine, ani ve sonu sevinçle bitecek bir yolculuğa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada merdivende kavga etmek mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada metroda kavga etmek adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada meyhanede kavga etmek verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, alınacak bazı havadislerin yaralarına merhem olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta kavga etmek kazancının her geçen gün artacağına, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine rivayet eder.

Rüyada minibüste kavga etmek maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada misafirlikte kavga etmek zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada müdür yardımcısıyla kavga etmek insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine inanılmaktadır.

Rüyada muhtarla kavga etmek bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, keyif duyacağına yorumlanır.

Rüyada müşteriyle kavga etmek eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada nişanda kavga etmek çektiği yokluğun unutulacağına, fakir çocukları giydireceğine, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada odunla kavga etmek sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine tabir olunur.

Rüyada öğrenciyle kavga etmek eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada okul bahçesinde kavga etmek büyük mutluluklar yaşayacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, yaptığı iş ile anılır olacağına delalet etmektedir.

Rüyada öldüresiye kavga etmek kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada ölesiye kavga etmek her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüşle kavga etmek her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüyle dirinin kavga etmesi adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ördekle kavga etmek eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ormanda kavga etmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, bereket ve huzur geleceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına yorulur.

Rüyada oruçluyken kavga etmek çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada örümcekle kavga etmek küs olduğu kişilerle barışacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, işlerin aksamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada otelde kavga etmek aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine yorulmaktadır.

Rüyada otobüste kavga etmek zenginliğinin, konforunun artacağına, maddi açıdan çok rahat edeceği bir döneme girileceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına işaret eder.

Rüyada oyun oynarken kavga etmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, girilecek bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oyuncuyla kavga etmek helal ekmek yiyeceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, umutlarının tazeleneceğine alamet eder.

Rüyada papazla kavga etmek atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, ticaret sektörüne atılacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada pastanede kavga etmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada pavyonda kavga etmek ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına yorulmaktadır.

Rüyada pazarda kavga etmek dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, cesaretini yeninden toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada personelle kavga etmek gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada platonik aşkınla kavga etmek hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada romanla kavga etmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ruhla kavga etmek hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çok büyük ve akıllıca hareketler ile kötü bir durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, hastalıklarının azalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saatlerce kavga etmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, istediği her şeye sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada saç çekerek kavga etmek kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sahada kavga etmek rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sanatçıyla kavga etmek çok hayırlı işlere gireceğine, acılarını dindireceğine, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sapıkla kavga etmek hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarhoşla kavga etmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada satıcıyla kavga etmek birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, tövbelerinin amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada satırla kavga etmek hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, malını ve canını emniyete alacağına rivayet eder.

Rüyada savcıyla kavga etmek bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyada şefle kavga etmek hasret giderileceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sert kavga etmek hayatın tadına varacağına, Allah’ın kendisine üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüyada şeytan kavga etmek hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sınavda kavga etmek eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına yorulur.

Rüyada sinemada kavga etmek zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, nimetin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada sınıfta kavga etmek sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına işaret eder.

Rüyada sinirlenip kavga etmek dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, yaşamının bir dönemindeki güzel anıların hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına yorulur.

Rüyada şişeyle kavga etmek sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada şişle kavga etmek dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine alamet eder.

Rüyada siyasi kavga etmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sofrada kavga etmek hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, hane bereketinin artacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sokak ortasında kavga etmek dış ticarete atılacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına, yolunun açılacağına yorulur.

Rüyada sokakta kavga etmek en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada spor salonunda kavga etmek işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına, yaşamının tazeleneceğine, çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına delalettir.

Rüyada stadyumda kavga etmek huzursuzlukların son bulacağına, büyük özgüven kazanacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada suda kavga etmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, hayatında çok büyük sıkıntılar ile hiç karşılaşmayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sülaleyle kavga etmek çok rahat edilecek bir işe girileceğine, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, yeni bir deneyimin kendisine tecrübe kazandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada suriyeliyle kavga etmek aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada taksiciyle kavga etmek çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, işlerini ve yaşamını verdiği yerinde kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tarlada kavga etmek yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada taşla kavga etmek hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tatilde kavga etmek eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine ve muhtaç kişilere yardım elini uzatacağına, işlerinde herhangi zarara uğramayacağına, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına alamettir.

Rüyada tavşanla kavga etmek işlerin iyiye gideceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine işarettir.

Rüyada tavukla kavga etmek işlerini yoluna sokacağına, bir yatırımdan kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacağına, bazı jestler görüleceğine delalet eder.

Rüyada teröristle kavga etmek karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine işaret eder.

Rüyada tezgahtarla kavga etmek hoşlandığı kişiye onu sevdiğini söyleyeceğine, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada timsah kavga etmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, işyerinde herkese eşit davranılacağına alamettir.

Rüyada timsahların kavga etmesi içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, kazancının kalıcı olacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada toplu kavga etmek işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına işarettir.

Rüyada topluca kavga etmek daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada toplulukla kavga etmek toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, ailesinin dirliği için çabalayacağına, artık kötü günler yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada toplumda kavga etmek çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, rahatının ve gelirinin artacağına yorumlanır.

Rüyada torunla kavga etmek bahtının ve geleceğinin açık olacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada trafikte kavga etmek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada trende kavga etmek uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada türbede kavga etmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına alamet eder.

Rüyada turistle kavga etmek aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına alamettir.

Rüyada tuvalette kavga etmek eşi ile aralarında olan samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada uçakta kavga etmek zorlukların bir anda biteceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçarak kavga etmek rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada umrede kavga etmek çok sevinçli haberler alacağına, mal mülk edineceğine, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada üniversitede kavga etmek gözünün sevdiğinden başka kimseyi görmeyeceğine, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ünlüyle kavga etmek huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzaylıyla kavga etmek hayat arkadaşı ile iyi bir geçim içinde olacağına, ailesine emek vereceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun süre kavga etmek iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada vampirle kavga etmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı ülkede kavga etmek rahata kavuşacağına, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına delalettir.

Rüyada yabancıyla kavga etmek kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada yağmurda kavga etmek geniş rızık elde edeceğine, zor günlerin biteceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yahudiyle kavga etmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, günden güne daha artan başarılar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yaratıkla kavga etmek hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, gelirinin sürekli olacağına tabir olunur.

Rüyada yaşlılarla kavga etmek hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yaşlıyla kavga etmek rütbesinin artacağına, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine işarettir.

Rüyada yatakta kavga etmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına alamet eder.

Rüyada yemek masasında kavga etmek çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, arzularına kavuşacağına, geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına inanılır.

Rüyada yemekte kavga etmek ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yolda kavga etmek hiçbir derdinin kalmayacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yumruk kavga etmek evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, iyi zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yurt dışında kavga etmek rahat şekilde geçineceğine, bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, yeni bir ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada yurtta kavga etmek sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada zabıtayla kavga etmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, afiyete ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada zincirle kavga etmek büyük bir makama geleceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yakup can

Rüyamda arazimiz de gezerken kamp ateşleri yandığını gördüm. Yanımda babam ve abim vardı. Yabancı uyruklu kişilerin çadır kurduklarını gördüm. Onlarla kavga edip mücadeleden sonra onları iple bağladık.
Teşekkürler.

Hilal

Ananem yaşlı ve yalnız olduğunu için başka bir şehirden ev bozup annemle yanına taşındık. Ananem şu anda oturduğumuz kendi evini dayımın üstüne yaptı, evde özellikle benim hiç gözüm yok. Ama;
Ananem rüyasında benimle dövüştüğünü, boğuştuğunu, benim onun boğazına yapışıp “sen bu evden gideceksin ben yaşayacağım” dediğimi ve dizlerinin üstüne oturduğumu görmüş. Bunun yorumu nedir?

Emine

Rüyamda bir kutlama güzel bir olay için aniden köyle gidiyorum ve köy evindeyim hazırlanıcam birden küs olduğum kuzenimi görüyorum ve bana laf atıyor onunla ağız kavgası yapıyoruz artık dayanamayıp onu dövüyorum sonra elimde sivri birşeyle onun ayak bileğine baş harfımı yazıyorum ki kalıcı olsun diye sonra onu bırakıyorum o gidiyor ama ağzı hiç durmuyor insanlara beni kötülüyor bana sataşıyor falan

Semih

Rüyamda piknik alanındaydık. Ailem vardı. Yakınım olan bir gençle yürüyorduk. Bu sırada top oynayanlardan önümüze gelen topa yanımda genç tekne attı ve top oldukça uzak bir yere gittim orda yemek yiyen bir grubun masasına denk geldi biz yürüdük. Bir süre sonra ben yalnız başıma masasına top gelen grubun yakınından geçerken önümü kestiler ve o top bizim tabaklarımızı kırdı deyip para istediler. Ne kadar dedim bir hesap yaptılar 3 bin küsür lira ondan sonra paranın yüksek konusunda kavga ettim.

Semih

Güzel yorum için teşekkür ederim🙏👌

Semih

Dilerim tabiriniz tez çıkar 🤲

Sevde T.

Rüyamda sınıfımdan hiç sevmediğim bir kızla saç saça baş başa kavga ediyordum ve beyaz küçük bir köpek vardı. Anlamı nedir ?

Cansu

Rüyadamda annemle bir dükkanda alışveriş yapmaya gidiyoruz kıyafet tarzı tarihi bir dükkan ve beni dişardan bir adam çağırıyor tanımıyorum ben çıkınca üstüme yürüyor falan bende onun üstüne yürüyorum hiç korkmuyorum ve onu dövüyorum onu yere düşürüp tekrar dövüyorum yanımda bana yardıma gelen kız kardeşim ve biri daha var onlarda dövmeye çalışıyor adamı

tuğba

rüyamda okuldaki kişilerle kavga ediyodum sürekli bağırıyodum ama sesim
yeterince çıkmıyor gibiydi

Yasemin Erkoç

Rüyamda bir arkadaşım evde misafir varken yemekleri kendisi ve kendi arkadaşları ile önceden yemişler. Bende neden yediniz ben şimdi ne yedireceğim diye Mutfakta bağırarak kavga ediyorum. Önce sözlü kavga sonra itişme ve çekişme yaşıyoruz. Yorumlarsanız sevinirim.